:
4 KLADNO

ALPIQ SI Z HRADCE VEZE VŠECHNY BODY

přečteno 269x

Po nepovedeném vstupu do čtvrtfinálové části extraligy si starší dorostenci již téměř nemohou dovolit zaváhat. Tentokrát zavítal Alpiq na východ Čech do Hradce Králové. První duel těchto soupeřů dopadllépe pro královéhradecké Piráty v poměru 4:2. Naopak v odvetě byli úspěšnější Kladenští ve stejném poměru.

Úvodní perioda nabídla hned několik brankových příležitostí, i když zápas nebyl nijak pohledný. Domácíhráli obranný styl, cožse jim nevyplatilo. Ve 4. minutě sepřesnou střelou od mantinelu prosadil Důras a poslal hosty do vedení – 0:1. Po několika minutách se domácím podařilo srovnat, když se po povedené individuální akci prosadil Rakovský – 1:1. Netrvalo to příliš dlouho a Patyk vrátil Kladnu vedení, když z dorážky překonal brankáře Vaňka – 1:2

Povedený zápas v podání Kladenských pokračoval i ve druhé patnáctiminutovce. Alpiq navýšil vedení dalšími dvěma góly a tím rozhodli o osudu zápasu. Ve 20. minutě vystřelil od modré čáry Arlt a jeho střela zapadla až za záda domácího gólmana – 1:3. Na rozdíl tři branek zvyšoval svou druhou brankou v utkání Důras – 1:4.

V závěrečné periodě Hradec zvýšil svojí aktivitu a několikrát ohrozil Keimara v brance Středočechů. Ten však musel kapitulovat po individuálním průniku Fanderlíka, který ještě vykřesal naději pro domácí – 2:4. Kladno si však si nenechalo dobře rozehraný zápas vzít a odvezli si všechny tři body. Hradečtí však neunesli konec zápasu a v posledních vteřinách vyprovokovali potyčku, do které se zapojilo hned několik hráčů. To však na výsledku nic nezměnilo a Alpiq zvítězil 4:2.

V dalším střetnutí čeká kladenské dorostence mostecký Kovodemont od kterého na jejich hřišti schytali vysokou porážku. Soupeři tak mají jistě co vracet. Most se nachází na prvním místě extraligové tabulky, přesto se můžeme těšit na vyrovnaný zápas plný emocí. Přijďte podpořit Kladno v jejich cesty za vysněným cílem. Již tuto sobotu od 14:30 v Městské hokejbalové aréně.