:
0 CVRČOVICE

ALPIQ B ZAZNAMENAL ZATÍM REKORDNÍ VÝHRU, ODNESLY TO CVRČOVICE!

přečteno 1 468x

6. kolo Okresní hokejbalové ligy přineslo souboj dvou nováčků. Síly poměřila rezerva Alpiqu se Lvy z Cvrčovic.

A zatímco se Alpiq B pohybuje v horních patrech tabulky, Cvrčovice se snaží odrazit od tabulkového dna. Tomu odpovídal jak průběh zápasu, tak i jeho konec.

Začátek utkání byl vlažnější a skóre se měnilo poprvé ve třetí minutě první třetiny. To dostal míček za záda Kubce s velkým štěstím Milan Schnaubelt. Cvrčovičtí předváděli dobrou obrannou hru a Alpiqu se dlouhý časový úsek nedařilo obraný blok překonat. Ještě před koncem první třetiny však přidal druhý gól kapitán David Schneider a do šaten tak šlo „béčko“ s vedením 2:0.

Ve druhé třetině jakoby Cvrčovicím došly síly a Alpiq si otevřel střelnici. První přesilovou hru utkání potrestal Jakub Šíma, který o dvě minuty později přidal ještě druhý zásah. Na 5:0 navýšil náskok hokejový Rytíř Michal Potekhin. Ve 25. minutě završil hattrick Šíma a pak se ještě po druhé trefil Potekhin a dvakrát dorostenec Arlt. Po třiceti minutách duelu svítilo na tabuli skóre 9:0.

Do závěrečné třetiny šel tým především s tím, aby udržel vychytanou nulu spolehlivě chytající Milana Horáčka a také s tím, aby nedošlo ke zbytečným vyloučením. Oba úkoly hokejbalisté extraligového „béčka“ splnili! Desátý zásah do lví branky zaznamenal Ondřej Joch. Po nepříjemném faulu cvrčovického Kučery hrál Alpiq pětiminutovou přesilovku. Tu potrestal Gierczynski a také dva premiéroví střelci Roman Pošta a Robert Procházka starší.

Výsledek 13:0 hovoří za vše. Béčkaři zaznamenali rekordní výhru letošní sezony, brankář Horáček, který čelil třem pokusům soupeře, zůstal nepřekonaný. Příští utkání čeká na partu kolem kapitána Davida Schneidera už příští týden, kdy ho čeká „výjezd“ na Sítnou a tým HBC Rytíři Buštěhrad.

HBC Alpiq Kladno B – HBC Lev Cvrčovice 13:0 (2:0, 7:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 4. Schnaubelt (Joch), 12. Schneider (Šíma, Joch), 18. Šíma (Arlt, Potekhin), 20. Šíma (Schneider), 20. Potekhin, 26. Šíma (Schneider, Schnaubelt), 27. Arlt (Potekhin, Joch), 28. Potekhin (Chalupný, Procházka), 30. Arlt (Potekhin, Procházka), 33. Joch (Potekhin), 40. Gierczynski (Procházka), 42. Pošta (Arlt, Chalupný), 42. Procházka (Brožek, Chobotský)

Alpiq B: Horáček – Gierczynski, Chobotský A., Joch, Pošta, Procházka ml., Procházka st. – Schneider, Šíma, Schnaubelt, Arlt, Potekhin, Chalupný, Křapáček, Chobotský L., Brožek

Lev Cvrčovice: Kubec (Pleskot) – Beran, Kučera M., Maška, Pospíšil – Buzek J., Buzek M., Dědek, Diviš, Kučera J. Šmíd